Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Předpoklady pro pozici
• SŠ nebo VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření)
• praxe na obdobné pozici výhodou
• komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka nutná
• profesionální jednání ve styku s obchodními partnery

Náplň práce
• tvorba a implementace nákupní strategie spol. včetně řízení dodavatelů
• zodpovídá za nákupní marketing
• aktivní vyhledávání nových dodavatelů
• organizace výběrových řízení na dodavatele
• vyjednávání o cenách s dodavateli
• komunikace s dodavateli a mateřskou společností
• kompletní zodpovědnost za nákup materiálu pro přímou výrobu
• pravidelný reporting a analýzy vedení společnosti
• vedení 3 členného teamu

Nabízíme:
• práci v české, stabilní a prosperující firmě
• práci na hlavní pracovní poměr
• odměny odpovídající pracovním výsledkům
• vnitrofiremní vzdělávání
• práci v příjemném kolektivu
• závodní stravování

K prvotnímu kontaktu požadujeme životopisy nebo je zasílejte na e-mail: volnamista@trido.cz

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Blansko
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Ředitel/manažer nákupu
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Kristýna Ondrejech Hasová
516527211
volnamista|trido#cz

Články ze světa práce

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.