Odbytoví agenti

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
nebo osobně

Náplň práce
- Navrhuje národní produktové specifikace
- Vypracovává prodejní programy v rámci regionu
- Provádí aktualizaci prodejního programu vozů v rámci regionu
- Analyzuje produktová a cenová opatření
- Kontroluje technickou a produktovou správnost komunikační literatury
- Vyhodnocuje průběžné změny na produktech
- Provádí aktualizaci komunikační literatury
- Kontrolujepopis produkt
- požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Plat od:
45 000 - 75 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.09.2023
Obor a Profese:
Supply Chain Specialist
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
+ 420 326 816 804
jiri#necesany|skoda-auto#cz